Operátor strojov a zariadení (vytláčanie plastov - extrúder)

30.08.2020 PLASTIFLEX Slovakia, spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Kežmarok
Kežmarok
Michalská 2390/22
06001

Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,60 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
13. plat, bonusový program, príplatky nad rámec zákona, bonusový program, mesačné prémie, vianočné poukážky, bonus za odporúčanie, prémia za mesačné a životné jubileá

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,60 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaChemická výroba a farmácia

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky budú oslovovaní a pozývaní na pohovor

Náplň (druh) práce
Samostatne vykonáva činnosť na extrúderoch (strojoch na vytláčanie plastov) vo výrobe plastov v trojzmennej prevádzke a úpravy technológie procesu.
Hlavné pracovné činnosti:
- Zabezpečuje optimálny výkon extrúderov (strojov na vytláčanie plastov) podľa zmenového plánu výroby
- Vykonáva úpravy technológie podľa požiadaviek v súlade s pracovnými inštrukciami
- V prípade porúch spolupracuje so zmenovou údržbou a vedúcim zmeny
- Eviduje požadované výstupy na pracovisku
- Kontroluje výrobu a výrobky podľa kontrolných plánov

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Technické vzdelanie výhodou.
- Do životopisu prosím uveďte telefónny kontakt.
- K životopisu prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov v znení: "Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Plastiflex Slovakia, spol. s r.o., Kežmarok. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."
- Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

PLASTIFLEX Slovakia, spol. s r.o.
06001 Kežmarok
Slovensko
Tel: +421524680706