Kuchár - Nemocnica s poliklinikou, a.s. Dunajská Streda

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Dunajská Streda
Nemocnica s poliklinikou, a.s.

Pozícia / odvetvie

Kuchár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, diéty, dressingy, oblohy).
Zodpovednosť za kvalitu všetkých pripravovaných pokrmov.
Zodpovednosť za dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
Vykonávanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál podľa pokynov nadriadeného.
Zodpovednosť za správne odobratie, uskladnene a označenie vzoriek jedál.
Dodržiavanie správnej kvality hotových jedál.
Rozdeľovanie pripravených pokrmov na samostatné porcie podľa stanoveného počtu z oddelení.
Zodpovednosť za používanie a starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie.
V prípade potreby zabezpečuje umiestnenie prijatých zásob do regálov a miest na to určených v príručnom sklade.
Dodržiavanie predpísaných termínov na výdaj stravy a aranžovanie pripravovaných pokrmov.

Ponúkaný plat

696 - 696 EUR

Upresnenie platových podmienok

Možnosť osobnej odmeny po skúšobnej dobe a

Benefity a ďalšie výhody

Zdravie
Vernostná karta Dr. Max
Celoročná zdravotná starostlivosť ProCare

Zamestnanecké akcie
Medzinárodný maratón mieru v Košiciach a ČSOB Bratislava marathon

Rodina
Medzinárodný deň detí
Mikuláš
Letný tábor pre deti
1. deň v škole prváčika s plnou náhradou mzdy zamestnanca

Kultúra
Výhodné predplatné časopisov

Termín nástupu do práce

0000-00-00 do 31.7.2020

Termín ukončenia výberového konania

31.7.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk
Slovenský jazyk

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno