Kaderníctvo

03.08.2020 Renáta Polašková
Miesto práce: Košice
Typ pracovnej ponuky: Kaderník
Ponúkaný plat (základná mzda): 580 - 1200 EUR
Termín nástupu do práce: od 11.7.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Všetky kadernícke práce ako sú: profesionálne umývanie vlasov s masážou hlavy, strihanie, fúkanie, farbenie, melírovanie, ombré, balejáž, spoločenské účesy, kulmovanie, žehlenie a všetko s tým spojené.
Ďakujem.

Iné výhody:

Možnosť benefitov v podobe odmien, služieb, relaxu, skrášlenia, firemných akcií, školení.

Informácie pre uchádzača:

Ľudský prístup, kaderník / kaderníčka s praxou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Prax v odbore , 100 % kvalita , ochota pracovať. Čestnosť ,komunikatívnosť.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Naša spoločnosť poskytuje služby - starostlivosť o ľudské telo . Ponúkame kaderníctvo - dámske-pánske-detské, kozmetika, pedikúra , manikúra -nechtový dizajn , masáž.
Spokojný zákazník je našou prioritou a preto sa zúčastňujeme pravidelne na školeniach. Naša spoločnosť je na trhu od roku 2006.

Oblasť pôsobenia:

Kadernícke a kozmetické služby

Adresa:

Renáta Polašková
Ipeľská 16
Košice - Západ
Slovenská republika
www.reacentrum.sk

Kontaktné údaje:

Ipeľská 16, Košice - Západ, 04011, Slovenská republika
Tel: 0907237350