DENTÁLNY HYGIENIK - POLIKLINIKA NOVAPHARM ZVOLEN

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Zvolen

Pozícia / odvetvie

Zdravotníctvo a farmácia

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacienta v ambulancii zubného lekára podľa ošetrovateľských štandardov, v súlade s platnými právnymi predpismi
◦ vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
◦ realizácia výkonov zodpovedajúcich dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu, v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

812 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.9.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu Vás prosím o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno