Projektový manažér procesov logistiky

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Riadiť a koordinovať proces spracovania business cases a podmienok pre výberové konania pri komplexných obstarávaniach.
• Posudzovať vhodnosť nákupov jednotlivých oddelení z hľadiska finančného dopadu a efektivity vynaložených prostriedkov.
• Navrhovať pre zadávateľa nové typy riešení pre nákup komplexných služieb a prác vzhľadom na platnú legislatívu.
• Spolupracovať pri IT projektoch nákupu.
• Zodpovedať za optimalizáciu a automatizáciu procesov úseku logistiky.
• Zodpovedať za prípravu implementačných konceptov a následnú implementáciu jednotlivých zlepšení.
• Riadiť revíziu sourcing kategórií z pohľadu ich komplexnosti a nákupnej metodiky v spolupráci s EON Supply chain (vrátane platnej legislatívy).
• Zodpovedať za koordináciu prípravy a implementácie systémových projektov logistiky medzi skupinou ZSE a Supply chain EON.
• Zodpovedať za reporting a vytvárať analýzy pre úsek logistiky, skupinu ZSE a Supplychain EON.
• Spracovávať analýzy pre potreby čerpania prostriedkov z EÚ.
• Spracovávať benchmarky nákupných procesov a sourcing kategórií.
• Riadiť prípravu a implementáciu zlepšení s inými odbornými útvarmi spoločnosti.
• Zabezpečovať prípravu, schválenie a zaradenie projektových ideí logistiky do plánu IT projektov spoločnosti.
• Zabezpečenie údržby databázy číselníka - kmeňových záznamov materiálov (KZM) v SAPe, a SAP ERP MM, SAP SRM - EBP

Ponúkaný plat

2000 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 2 000 v závislosti od skúsenosti a praxe

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

24.7.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Doba určitá na 1 rok
Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 2 000 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku.
Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta
Žiadosti zasielajte do: 24.07.2020

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B