custom-banner

Hľadáme operátorov výroby: Poď vyrábať autosedačky do Trnavy s platom až 995,- €! Doprava aj ubytovanie ZADARMO.

05.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Trnavský kraj; Bytča, Námestovo, Považská Bystrica, Topoľčany, Trnava, Zlaté Moravce; Levice, Liptovský Mikuláš, Prievidza, Žiar nad Hronom
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná zožka mzdy 765,- € + výkonnostný bonus až 130,- € + prítomnostný bonus až 100,- € = 995,-€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:
- kompletná montáž autosedačiek
- obsluha strojov a zariadení
- kontrola kvality už hotových výrobkov a súčiastok

Iné výhody:

- základná mzda 765,- €
- výkonnostný bonus až do výšky 130,- €
- prítomnostný bonus až do výšky 100,- €
- práca v čistej a nehlučnej prevádzke
- obsluha moderných strojov a zariadení
- zabezpečená DOPRAVA
- v prípade potreby zabezpečené UBYTOVANIE
-možnosť čerpania ZÁLOH

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis, prípadne nás môžete kontaktovať na tel. čísle +421948343932. Za prejavený záujem ďakujeme. Všetci kandidáti budú kontaktovaní.