custom-banner

Hľadáme operátorov výroby : Práca vo Vrábľoch v strojárskom priemysle . Plat až 1040€+ stravné lístky

09.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Levice, Nitra, Vráble
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Od 650 € + príplatky za nočné zmeny, motivačná odmena, príplatok za nepretržitý režim, možný rizikový príplatok = spolu až 1018 € + stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha automatizovaných bodovacích zariadení
- obsluha zváracích poloautomatov a automatov
- lisovanie a zoraďovanie na lisoch

Iné výhody:

- Práca v stabilnej spoločnosti
- motivačná odmena až 135 €- príplatok za prácu v noci
- príplatok za prácu počas víkendu
- rizikový príplatok 0,66 €/hod (v závislosti od pracovného miesta)
- stravné lístky v hodnote 3,83€
- benefit čerpania záloh

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis na adresu email , príp.volajte na tel.číslo +421948343932. Všetci uchádzači budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- spoľahlivosť
- flexibilita
- manuálna zručnosť- dobré pracovné návyky
- výborný zdravotný stav