Administratívny pracovník, referent/manažér

29.10.2020 Katarína Muchová
Miesto práce: Nitriansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník, Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: od 13.11.2020
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Stabilná Nemecká firma s 50 ročnými skúsenosťami na trhu, pôsobiaca v 15 krajinách Európy, hľadá 6 ľudí na pozíciu referent a 2 ľudí na pozíciu manažéra.

Príjem od 800 € v hrubom.

Minimálne SŠ s maturitou, vodičský preukaz B, základné znalosti PC, internetový prehliadač, Microsoft Word, chuť učiť sa nové veci.

Miesto výkonu Nové Zámky, po zaškolení je možnosť práce z domu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Word

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Administratíva, pomoc pri vypracovaní podnikateľského plánu.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Katarína Muchová
Poľná 1631/4A
Bánov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Poľná 1631/4A, Bánov, 94101, Slovenská republika
Tel: +421917998472