Pridaj sa k stabilnému
zamestnávateľovi

Manažér/ka predajne, plný úväzok - okres Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Bánovce nad Bebravou

LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na predajniach

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trenčiansky kraj
Trenčín
Bánovce nad Bebravou
Nové Mesto nad Váhom

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Budeš niesť zodpovednosť za celkový chod jednej z našich predajní. Tvoja práca ovplyvní ekonomické výsledky predajne a plnenie dlhodobých cieľov spoločnosti.
• Budeš viesť tím s približne 25 ľuďmi. Budeš organizovať ich prácu, úlohy a pracovné smeny.
• Procesy v predajni budú v tvojich rukách – budeš zaisťovať objednávanie a správne rozmiestnenie tovaru, dodržiavanie firemných pravidiel. Tým zabezpečíš spokojnosť našich zákazníkov.
• Budeš naberať nových zamestnancov a riešiť personálne otázky ako sú motivácia a spätná väzba.
• Budeš pomáhať svojmu tímu všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni aj v sklade.

Ponúkaný plat

1715 EUR

Upresnenie platových podmienok

Nástupná mzda, 38,75 hod./týž. : 1.715 €

Benefity a ďalšie výhody

• Istotu slušnej práce a k nej patriacu slušnú mzdu,
• Rovnakú mzdu pre mužov a ženy a zaplatenú každú odpracovanú minútu,
• Pracovný pomer na dobu neurčitú,
• Služobné vozidlo aj na súkromné účely,
• Plný úväzok 38,75 hod./týž.,
• Postupné zaškolenie, ktoré zabezpečí, že svoju prácu zvládneš na jednotku,
• Dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
• Rozmanitú prácu v príjemnom a dynamickom kolektíve,
• Široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš tie, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• Na tejto pozícii je potrebné, aby si mal minimálne 2 ročné skúsenosti s vedením ľudí a pozitívny prístup k obchodu.
• Máš ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie.
• Budeš viesť, riadiť a motivovať tím. Nemal by ti preto chýbať tímový duch, schopnosť motivovať, analytické a komunikačné schopnosti.
• Vieš prevziať zodpovednosť, rozhodovať sa samostatne a znášať s tým súvisiaci stres.
• Si flexibilná/flexibilný, nebojíš sa pracovať na sebe a prekonávať svoje možnosti.
• Nebojíš sa fyzickej práce a práce cez víkendy.
• Máš vodičský preukaz skupiny B.

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B

Viac o kariérnych možnostiach v našej spoločnosti nájdeš na

kariera.lidl.sk