custom-banner

Vyrábaj v HLOHOVCI prístrojové dosky a odkladacie skrinky do áut - PRÁCA LEN PRE MUŽOV! Nástup HNEĎ! (UBYTOVANIE,ZÁLOHY,STRAVNÉ)

25.01.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: 920 03 Hlohovec-Šulekovo
Hlohovec
Pozícia / odvetvie: Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,47 EUR/hod.
Mzda 4,47/hod – operátor výroby / cca 770€ + mesačný bonus do 100€ Príplatok za poobednú zmenu, nočnú zmenu podľa Zákonníka práce Príplatok za štátny sviatok 100%, nadčas 25%, sobota, nedeľa 25% Mesačný bonus po 2. mesiaci max. 100€ Príspevok na cestovné 0,66€ Polročné odmeny Príspevky do 3. piliera – doplnkové dôchodkové sporenie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:
Operátor výroby – výroba prístrojových dosiek, odkladacích skriniek v interiéri auta – kontrola kvality výrobkov a samokontrola, vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy

Práca v 3 zmennej prevádzke /8h/, práca v stoji
Požaduje sa manuálna zručnosť a zmysel pre detail

Benefity a ďalšie výhody:

Zabezpečené: zaškolenie, stravné lístky, ubytovanie cca 72 Euro/ mesiac, pracovné oblečenie a obuv, týždenné zálohy - každý týždeň po odpracovaní 1.týždňa, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Ponúkame prácu na plný úväzok, trvalý pracovný pomer u stabilného zamestnávateľa s mnohými benefitmi.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Požaduje sa manuálna zručnosť a zmysel pre detail.