Vyrábaj v HLOHOVCI prístrojové dosky a odkladacie skrinky do áut - PRÁCA LEN PRE MUŽOV! Nástup HNEĎ! (UBYTOVANIE,ZÁLOHY,STRAVNÉ)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Hlohovec
920 03 Hlohovec-Šulekovo

Pozícia / odvetvie

Operátor strojov a zariadení

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
Operátor výroby – výroba prístrojových dosiek, odkladacích skriniek v interiéri auta – kontrola kvality výrobkov a samokontrola, vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy

Práca v 3 zmennej prevádzke /8h/, práca v stoji
Požaduje sa manuálna zručnosť a zmysel pre detail

Ponúkaný plat

4.47 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Mzda 4,47/hod – operátor výroby / cca 770€ + mesačný bonus do 100€ Príplatok za poobednú zmenu, nočnú zmenu podľa Zákonníka práce Príplatok za štátny sviatok 100%, nadčas 25%, sobota, nedeľa 25% Mesačný bonus po 2. mesiaci max. 100€ Príspevok na cestovné 0,66€ Polročné odmeny Príspevky do 3. piliera – doplnkové dôchodkové sporenie

Benefity a ďalšie výhody

Zabezpečené: zaškolenie, stravné lístky, ubytovanie cca 72 Euro/ mesiac, pracovné oblečenie a obuv, týždenné zálohy - každý týždeň po odpracovaní 1.týždňa, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ponúkame prácu na plný úväzok, trvalý pracovný pomer u stabilného zamestnávateľa s mnohými benefitmi.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Požaduje sa manuálna zručnosť a zmysel pre detail.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie