custom-banner

Máš rad auta? Hľadáme práve teba, pracuj ako kontrolór kvality plat 1070€ Doprava/ubytovanie zabezpečené

02.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Trnava; Galanta, Hlohovec
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): základný plat 850€+ nočný príplatok od 60€ do 120€ + individuálna prémia v max do výšky 185€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-práca vykonavana v minútovom takte,
-kontrolujú interier- exterier vozidla,
-tesnosť vozidla,
-nastavenie geometrie,
-technické vybavenie vozidla,

Iné výhody:

Doprava zabezpečená z rôzných bliských smerov.
Možnosť ubytovania v priamov Trnave 1 mesiac zdarma od 2 mesiaca 109,60€.
Možnosť čerpania záloch po odpracovaní minimálne 1 týždňa.
Celý 13. plat vyplatený raz ročne v júni.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

  • SŠ tecnický smer,
  • nutnosť VP typu B,
  • manuálna zručnosť,
  • samostantosť,
  • dobré logické myslenie,

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Magdaléna Kubaliaková
Tel: 421948079864