custom-banner

Operátor vo výrobe v Trnave- Mzda 1070 € brutto ! Ubytovanie a doprava zabezpečené.

02.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: okres Galanta; Senica, Sereď
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 základná nástupná mzda+nočný príplatok od 60€ do 120€ +od 2. mesiaca individuálna prémia max do výšky 185€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž oblusha montážnych liniek,Montáž jednotlivých dielov svetla, prevodovka, kolesá,skrutkovanie, nitovanie, lepenie.

Iné výhody:

Doprava zabezpečená z rôznych bliských smerov. Možnosť ubytovania priamo v Trnave 1. mesiac zdarma, od 2 mesiaca 109,60 €. Zabezpečená teplá strava+ celoročný pitný režim. Možnosť čerpania záloh po odpracovaní min. 1 týždňa. Možnosť kariérneho postupu na kvalifikované pozície.13. plat vyplácaný raz ročne v Júni.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky zamestnania: prax na montáži výhodou ale nie podmienkou, manuálna zručnosť, dochvíľnosť a zodpovednosť za výkon práce. Spoľahlivosť a flexibilita. Motivácia učiť sa nové veci.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Magdaléna Kubaliaková
Tel: 421948079864