#TsmeMy

    Špecialista marketingových analýz

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Na oddelení segmentového manažmentu zodpovedáme za prinášanie ideálne nastavených služieb, produktov a inovácií tak, aby sme zvyšovali ich zákaznícku skúsenosť a naplnili plány predaja a výsnosov.
    Aby sme uspeli, musíme zákazníkov osloviť so správnou službou, v správnej chvíli a na správnom mieste. A na to sa potrebujeme vedieť dobre rozhodnúť na základe dobrých údajov.
    Čomu sa budete venovať :
    - Budete navrhovať a pripravovať analýzy zákazníckych dát a pomôžete nám aj s prípravou a vyhodnotením kampaní či prípravou a business cases na tvorbu akciových ponúk pre zákazníka.
    - Svoju kreativitu a proaktivitu využijete pri plánovania propozícií a ich marketingového mixu.
    - Budete spolupracovať aj na tvorbe nových metodológií vyhodnocovania a modelovania vývoja kľúčových KPIs a participovať na rôznych projektoch.

    Ponúkaný plat

    1700 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1700 EUR brutto +15 % ročný bonus

    Benefity a ďalšie výhody

    Sme veľká korporácia sa stabilným zázemím, prostriedkami… áno, aj procesmi. Každému sa ale snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať
    Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:
    •Mobil podľa vášho výberu
    •Neobmedzený paušál na pracovné účely
    •Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    •flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    •4 dni voľna navyše (sick day)
    •Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    •Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
    •Pravidelné firemné podujatia.
    •Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    •Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

    Termín nástupu do práce

    1.9.2020

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Potrebujeme kolegu, ktorého láka práca v tíme a chce svoje analytické zručnosti využiť pre biznisové účely.
    Na pohovore nás bude zaujímať :
    Vzťah k dátam a analytické myslenie. Schopnosť rozumieť biznis zadaniu
    Proaktívny prístup, flexibilita a zodpovednosť.
    Cit pre detail a presnosť, dobré komunikačné schopnosti.
    Aktívna angličtina.
    Výborná znalosť SQL, dobrá znalosť MS Office - Excel a PowerPoint.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!