Hlavný/-á koordinátor/-ka/ metodik/-čka v NP KSS

21.07.2020 Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Nevädzova 5
82101

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Veda a výskum; Knihovník, Koordinátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 8. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Stručná charakteristika spoločnosti:
IA MPSVR SR sa zameriava na zníženie sociálneho vylúčenia znevýhodnených skupín obyvateľstva prostredníctvom financovania projektov na zvýšenie zamestnanosti a rozvoj lokálnej infraštruktúry v chudobných regiónoch.
V Implementačnej agentúre sme kolektív, kde môžete načerpať energiu a kreativitu od mladých a skúsenosti a nadhľad od starších.
Ponúkame Vám flexibilný pracovný čas, ktorý Vám umožňuje skĺbiť prácu, rodinu aj koníčky. Päť dní dovolenky navyše, príspevok na DDS alebo MultiSport karta sú len niektoré z benefitov, ktoré ponúkame.
Našim záujmom je aj Váš profesionálny rozvoj v oblastiach súvisiacich s Vašou pracovnou náplňou. So súhlasom priameho nadriadeného môžete absolvovať rôzne vzdelávacie aktivity alebo odborné konferencie.
Ak Vám v komerčnom sektore chýba „pridaná hodnota“, ktorá robí zo zamestnania poslanie a máte chuť spraviť niečo pre svoju krajinu – u nás to nájdete !
A ak Vám zostane čas a chuť medzi prácou a rodinou, radi Vás „využijeme“ v našom tíme Spoločenskej zodpovednosti.
IA MPSVR SR je držiteľom certifikátu EFQM Committed to Excellence.

Stručná informácia o NP KSS:
Cieľom NP KSS je zabezpečiť dostupnosť kvalitných sociálnych služieb na území celého Slovenska, ktoré vedú k začleneniu zraniteľných cieľových skupín do spoločnosti a na trhu práce. Operačným cieľom projektu je metodicky podporiť poskytovateľov sociálnych služieb pri implementácii podmienok kvality prostredníctvom 2-dňových odborných seminárov, a zároveň odborne pripraviť hodnotiteľov pre výkon hodnotenia podmienok kvality.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Verejná správa

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1700 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 8. 2020

Dátum pridania ponuky:
3. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 31

Pracovná oblasť:

Štátna správaSociálne služby

Náplň (druh) práce
V rámci národného projektu Kvalita sociálnych služieb obsadzujeme pracovnú pozíciu Hlavný/-á koordinátor/-ka/ metodik/-čka.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• zabezpečuje odborné činnosti v projekte v súlade s podrobným opisom projektu,
• spolupracuje na príprave metodických materiálov,
• spolupracuje na riešení problematických prípadov pri implementácii projektu,
• spracúva prípadové štúdie v spolupráci s garantom odborných aktivít,
• poskytuje informácie o legislatívnych zmenách v relevantných oblastiach a odborné informácie poskytovateľom sociálnych služieb,
• spolupracuje na príprave obsahov pre web stránku projektu,
• poskytuje súčinnosť pri výberových konaniach na jednotlivé pracovné pozície
• poskytuje súčinnosť pri výbere a zazmluvnení externých hodnotiteľov,
• vykonáva ďalšie odborné činnosti v rámci projektu, ktoré vyplynú z jeho potrieb počas realizácie,
• pri výkone činností spolupracuje s vecne príslušnými odbormi MPSVR SR.

Ponúkaný plat: od 1 700 EUR
Termín nástupu: 1. augusta 2020, prípadne dohodou
Druh pracovného pomeru: plný pracovný úväzok na dobu určitú, t. j. do 02/2023

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Požadované vzdelanie a prax:
• ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa, odborná prax minimálne 1 rok v niektorej z oblastí – sociálna práca, psychológia, právo, sociálne služby a poradenstvo, verejná politika a verejná správa alebo v študijných odboroch pedagogického zamerania, manažment a podnikanie, právo a legislatíva, ekonomika, alebo
• ukončené VŠ vzdelanie I. stupňa, odborná prax minimálne 2 roky v niektorej z oblastí –sociálna práca, psychológia, právo, sociálne služby a poradenstvo, verejná politika a verejná správa alebo v študijných odboroch pedagogického zamerania, manažment a podnikanie, právo a legislatíva, ekonomika.

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, asertivita, schopnosť pracovať v tíme, schopnosť viesť ľudí, schopnosť riešiť konflikty.
• Systematické myslenie, precíznosť, systematický prístup a spoľahlivosť pri narábaní so zverenou dokumentáciou, organizačné schopnosti, koordinačné schopnosti, schopnosť pracovať pod časovým tlakom.
• Pracovná skúsenosť s výkonom sociálnych služieb a znalosť zákona č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách, vrátane prílohy č.2 je výhodou.

Informácie o výberovom konaní:
Uchádzači/uchádzačky pošlú do 17.07.2020 v slovenskom jazyku Žiadosť o prijatie do zamestnania (Žiadosť), ktorej povinnými prílohami sú:
1. Motivačný list;
2. Podpísaný profesijný životopis vo forme Europass (údaje o priebehu zamestnaní musia byť uvedené vo formáte minimálne od: MM/RRRR do MM/RRRR )
3. Kópia diplomu najvyššieho dosiahnutého vysokoškolského vzdelania
4. Doklad preukazujúci odbornú prax
Uvedenú Žiadosť spolu s jej povinnými prílohami pošle e-mailom na adresu: email

alebo doručí na nasledujúcu korešpondenčnú adresu:
Korešpondenčná adresa:
IA MPSVR SR
Nevädzova 5
814 55 Bratislava
s označením „Výberové konanie pre NP KSS_Hlavný koordinátor/metodik“

Vážime si Vaše vzdelanie a skúsenosti, posúdenie ktorých bude predmetom 1. kola výberového konania (realizovaného formou vyhodnocovania doručených životopisov a ďalších podkladov). Ak bude Váš odborný profil zodpovedať našim požiadavkám, budeme Vás kontaktovať s ponukou zapojenia sa do druhého kola výberu.
V prípade, ak sa tak nestane v priebehu jedného mesiaca od termínu uzávierky pracovnej ponuky, dali sme prednosť iným kandidátom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov