Verifikátor pre vlakový zabezpečovač TGMT

Siemens s.r.o. - Siemens Mobility

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Žilina

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Spoločnosť Siemens Mobility hľadá v Žiline pracovníka na pozíciu verifikátora pre vlakový zabezpečovač TGMT do rozširujúceho sa inžinierskeho centra. Inžinierske centrum je súčasťou medzinárodných projektových tímov so zameraním na železničnú dopravu s celosvetovou pôsobnosťou.

Vašou náplňou práce bude:
1. vzájomné porovnávanie výsledkov z inžinieringu voči požiadavkám zákazníka,
2. tvorba verifikačného reportu pre potreby externého posudzovateľa (e.g. TÜV Süd, ESE etc.)
3. spolupodieľať sa na vývoji interného nástroja na verifikáciu,
4. práca s dokumentmi v SAPe
5. aktívna komunikácia v anglickom jazyku.

Viac informácií vo videu z nášho pracoviska: https://www.youtube.com/watch?v=RkwUftH3dIg

Váš životopis prosím zašlite aj v anglickej verzii.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
elektrotechnika alebo
iný technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Technické predpoklady:
Microsoft Excel – pokročilý (makrá, prípadne VB scripting)

Základné znalosti z oblasti programovania
základné znalosti z oblasti elektrotechniky
znalosti z oblasti železničných zabezpečovacích systémov sú výhodou

Osobnostné predpoklady:
Zameranie na detail, spoľahlivosť, systematickosť, stabilita, lojalita, presnosť, komunikatívnosť, tímovosť, záujem a schopnosť učiť sa, záujem pracovať v medzinárodnom prostredí.

Čo ponúkame

• 1300 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena** Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s 3 ročnou praxou v oblasti SW inžinieringu alebo verifikácie. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.

• Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Skvelý team a teambuildingy
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Upresnenie platových podmienok

1300 € Brutto/mesiac + Variabilná odmena.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie