custom-banner

Nástup IHNEĎ! Vodič NZV/VZV- plat až 980€ - zabezpečené ubytovanie + bezplatná doprava!

03.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Humenné, Košice, Snina; Čadca
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): základná zložka mzdy pre vodičov NZV 858€ + prémia 5-15% + stravné lístky, pre vodičov VZV 890€ + prémia 5-15%
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Manipulácia s VZV/NZV- Vykládky a nakládky kamiónov- Naskladňovanie materiálu- Fyzická kontrola dodávok - Spolupráca na inventúrach

Iné výhody:

- Základná mzda od 858€ / 890€  (v závislosti od pozície)- Mesačný príplatok 5% - 15% - Stravné lístky 3,83€ - Príplatky za nadčasy- BEZPLATNÁ doprava zo širokého okolia NR- Možnosť ubytovania v NR

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- PLATNÝ PREUKAZ NA OBSLUHU VZV- Chuť pracovať na zmeny- Spoľahlivosť- Pracovitosť- Zodpovednosť za vykonanú prácu