Lekár bez špecializácie - Nemocnica Trebišov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trebišov
Nemocnica s poliklinikou Trebišov a.s .
SNP 1079/76, Trebišov

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie pod dohľadom kvalifikovaného lekára a primára oddelenia
- samostatne vykonávanie špecializovanej preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti na oddelení
- zabezpečovanie komplexnej a konziliárnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou odboru a vykonávanie odbornej diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v danom odbore

Ponúkaný plat

1266 EUR

Upresnenie platových podmienok

*Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania a v závislosti od skúsenosti a profilu kandidáta. Výška uvedenej mzdy platí pre plný úväzok.

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.9.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Aktuálne hľadáme do nášho tímu lekára bez špecializácie na tieto pracoviská:
- oddelenie chirurgie
- oddelenie úrazovej chirurgie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Požadované vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore všeobecné lekárstvo. Kandidátovi nesmú chýbať komunikačné zručnosti, chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore. Mal by mať zmysel pre zodpovednosť, mal by byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie.
Oceníme flexibilitu, aktívny prístup , dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority.

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno