custom-banner

Logistický Manažér

03.08.2020 Edgar Baker s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Manažér logistiky
Ponúkaný plat (základná mzda): 2800
od 2800€ btt.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Identifikovať a analyzovať problémy, ktoré je potrebné riešiť- logistika, skladovanie, preprava a riadenie nákupu;

Optimalizácia všetkých logistických procesov, ich monitorovanie a hodnotenie;

Zníženie nákladov na ďalšie zásielky a oblasť nákupu;

Riadiť a motivovať tím oddelenia logistiky, dohľad nad dodržiavaním BOZP;

Spĺňať stanovené zákaznícke špecifikácie týkajúce sa dodacích lehôt, množstva a nákladov, vykonávať preventívne a nápravné opatrenia v logistickom procese tak, aby boli splnené požiadavky klienta;

Implementovať akčné plány s cieľom zlepšiť funkčnosť a dosiahnuť ciele programu a skupiny, vykonať potrebné nápravné opatrenia a úpravy;

Koordinovať plánovanie zdrojov (zásoby, vybavenie, personálne zabezpečenie, a pod.);

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni;
Skúsenosť na obdobnej pozícii;
Skúsenosť s vedením ľudí;
Oblasť automotive je veľkou výhodou;
Oblasť výroby a spracovania plastov je veľko výhodou;
Kvalitné komunikatívne zručnosti;