Manažérka dennej zmeny na oddelení psychiatrie - Nemocnica Trebišov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trebišov
Nemocnica s poliklinikou Trebišov a. s. SNP 1079/76, 075 01 Trebišov

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- prácu v súlade so štandardizovanými ošetrovateľskými postupmi, zabezpečenie ich auditu, podieľanie sa na tvorbe a revízií štandardov
- spoluprácu s vedúcou sestrou pri zavádzaní nových ošetrovateľských postupov a metód
- v neprítomnosti vedúcej sestry organizáciu, riadenie a kontrolu činnosti ošetrovateľského tímu
- spoluprácu s vedúcou sestrou pri kontrole potreby a spotreby liekov, odpis liekov, ŠZM, MTZ, hospodárenie s nimi a vykonávanie inventúrnych súpisov, správne uloženie, evidenciu a expiráciu liečiv
- realizáciu a kontrolu ošetrovateľskej dokumentácie v súlade s odborným usmernením MZ SR
- vytváranie podmienok na tímovú spoluprácu, motiváciu zamestnancov ku kvalite poskytovanej ošetrovateľskej starostlivosti, monitorovanie dodržiavania profesionálnej interpersonálnej komunikácie a komunikácie s pacientmi a ich blízkymi
- v spolupráci s vedúcou sestrou vytváranie bezpečného prostredia pre pacienta
- pri zmene potrieb pacienta operatívnu zmenu/ inováciu plánu ošetrovateľskej starostlivosti

Ponúkaný plat

1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

výška mzdy závisí od odbornej spôsobilosti a praxe kandidáta*

Benefity a ďalšie výhody

- stabilná práca na plný pracovný úväzok
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.8.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

- vysokoškolské vzdelanie v odbore ošetrovateľstvo
- špecializácia - ošetrovateľská starostlivosť v psychiatrii - výhodou
- odborná prax min. 5 rokov
- organizačné a riadiace schopnosti
- výborné komunikačné zručnosti
- občianska a morálna bezúhonnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie