custom-banner

Práca na VZV vo Vrábloch - nástup ihneď

08.08.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Hlavná 1792/58A, Vráble
Vráble
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
od 650€ (700€ po mesiaci) + 20% osobné ohodnotenie + zákonné príplatky + stravné lístky (od 930brutto)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-príjem, kontrola, zaskladnenie a expedícia zásielok pomocou skladovej manipulačnej techniky (paletový vozík, nízkozdvižný vozík, vysokozdvižný vozík)
-pomocné manipulačné práce v sklade

Iné výhody:

- Zabezpečená strava
- od 650€ (700€ po mesiaci)+ 20% osobné ohodnotenie + zákonné príplatky + stravné lístky 4€/zmena

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

skúsenosti s vedením VZV (stačia minimálne)
preukaz VZV (može byť aj po splatnosti)
ochota pracovať na 2, neskôr 3 zmeny
zodpovedný prístup k práci