Pracovník/čka telemarketingu - telepráca

30.07.2020 SBS DARK SHADOWS s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Trenčín
Trenčín
Jesenského 6431/10
91101

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Telemarketingový pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 730 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- najväčšou výhodou je práca z domu (Príspevok §54 - NP Zosúladenie rodinného a pracovného života)
- voľné víkendy a sviatky
- služobný telefón s neobmedzenými volaniami a neobmedzeným internetom
- služobný notebook

Toto pracovné miesto je vytvárané podľa Národného projektu Zosúladenie rodinného a pracovného života a cieľovou skupinou sú Uchádzači o zamestnanie vedení v evidencii uchádzačov o zamestnanie najmenej 3 mesiace a zároveň spĺňajú aspoň jednu z nasledujúcich podmienok:

• UoZ, ženy s rodičovskými povinnosťami, ktoré sa starajú o deti vo veku do 6 rokov,

• UoZ, ktorý žije ako osamelá dospelá osoba s jednou alebo viacerými osobami odkázanými na jeho starostlivosť alebo starajúca sa aspoň o jedno dieťa pred skončením povinnej školskej dochádzky (§ 8 ods. 1 písm. g) zákona o službách zamestnanosti).

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
730 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Kontaktovanie potenciálnych klientov spoločnosti SBS DARK SHADOWS, s. r. o. (stavebné spoločnosti, výrobné haly, sklady, ďalšie spoločnosti, ktoré využívajú služby strážnej služby). Pracovník/čka bude mať k dispozícií databázu spoločností s telefonickými kontaktmi a jej úlohou bude zavolať na telefónne číslo a pokúsiť sa dohodnúť stretnutie zodpovedného pracovníka, ktorý ma na zodpovednosť strážne služby z danej spoločnosti s konateľom spoločnosti SBS DARK SHADOWS, s. r. o.

Miestom výkonu práce je: práca je vykonávaná z Vášho bydliska (miesto výkonu práce je uvedené sídlo firmy, pretože je povinnosť uviesť ho v tomto inzeráte). Prácu vykonávate teda z Vášho bydliska.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Komunikatívnosť, základy z programu Excel (zápis údajov získaných od zodpovedných pracovníkov oslovených spoločností). Vzdelanie nie je až tak podstatné, stačí šikovnosť a komunikatívnosť.

Ak spĺňate podmienky uvedené v inzeráte, radi Vás privítame na pohovore v sídle spoločnosti na ulici Jesenského 6431/10, 911 01 Trenčín. (oproti Daňovému úradu cez cestu). Pohovor sa uskutoční dňa 17. 07. 2020 o 10.00 hod.

Dajte prosím vedieť, či sa pohovoru zúčastníte na mailovú adresu email alebo na tel. č. 0902 118 263.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

SBS DARK SHADOWS s. r. o.
91101 Trenčín
Slovensko
Tel: +421902118263