Operátor peletovacieho stroja

02.08.2020 LUKAMASIV s.r.o.
Miesto práce: Kriváň
Banskobystrický kraj; okres Detva; Detva
Typ pracovnej ponuky: Drevospracujúci priemysel, Výroba; Nábytkár, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 1000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha peletovacieho stroja a drviča na drevo
- zabezpečovanie bezproblémového chodu linky
- základné nastavenie parametrov
- základná diagnostika a odstraňovanie porúch
- evidencia práce v informačnom systéme
- obsluha vysokozdvižného vozíka je výhodou

Iné výhody:

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje a má víziu stať sa špičkou vo svojej oblasti
- za predpokladu dosahovania dobrých výsledkov možnosť kariérneho postupu
- zaujímavý systém odmeňovania a možnosť dlhodobej stability zamestnania
- práca s najmodernejšími strojmi a výrobnými zariadeniami

Hľadáme schopného a šikovného zamestnanca, ktorý má dlhodobý záujem pracovať a rozvíjať sa. Výkon práce nie je fyzicky náročný, preto je vhodný pre obe pohlavia. Vyžaduje si kandidátov, ktorí pochopia smerovanie spoločnosti LUKAMASIV a budú jej nápomocní. K výkonu práce Vám budú pomáhať nové, moderné technológie v podobe strojov a zariadení od renomovaných výrobcov.
Práca má charakter sériovej výroby. Veľký dôraz kladieme na výslednú kvalitu, keďže vyrábame produkty pre veľkú medzinárodnú spoločnosť, ktorá má vysoké štandardy. V prípade osvedčenia sa na danej pozícii, a ak budete mať chuť rásť a získať nové kompetencie, do budúcnosti existuje priestor rastu na pozíciu operátora automatizovanej linky. Výhodou je práca v spoločnosti rodinného charakteru, s menej formálnymi vzťahmi a organizačnou štruktúrou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- technické schopnosti
- ochota, flexibilita, samostatnosť
- chuť učiť sa
- trpezlivosť, pozornosť a systematickosť
- schopnosť dodržiavať interné predpisy

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Názov našej spoločnosti je LUKAMASIV s. r. o. so sídlom v obci Kriváň (okres Detva) a sme drevospracujúca firma, ktorá sa zaoberá sériovou výrobou produktov. Naše produkty putujú do celého sveta. V drevárskom priemysle pôsobíme už viac ako 20 rokov, vďaka dokončeniu modernej výrobnej haly došlo k výraznému nárastu kapacity výroby, vďaka čomu sme sa mohli stať partnerom aj pre zahraničných odberateľov. Na webovej stránke spoločnosti sa momentálne pracuje, ale firemná stránka na Facebook je LUKAMASIV.

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatného nábytku

Adresa:

LUKAMASIV s.r.o.
Kriváň 603
Kriváň
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Simona Vilhanová
Kriváň 603, Kriváň, 96204, Slovenská republika
Tel: 905855240