Sanitárny a servisný technik

25.06.2020 TOI TOI & DIXI, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Senec
Ivanka pri Dunaji
Senecká cesta 7
90028

Senec
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Výroba, Zdravotníctvo a farmácia; Sanitár, Servisný technik, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Doprava

Náplň (druh) práce
Ako atraktívny zamestnávateľ Vám ponúkame stabilné pracovné miesto s istou budúcnosťou pre svetoznámu značku TOI TOI a DIXI.
Vašou náplňou práce bude:
1. Vykonávanie čistiacich (sanitárnych) prác na toaletných kabínach v rámci jednotlivých servisných okruhov či akciách, t. j. odsatie fekálií za pomoci fekálneho vozidla , riadne umytie toaletných kabín za pomoci dostupných čistiacich prostriedkov, naplnenie toaletných kabín stabilizačnou chémiou, toaletným papierom, ak treba tekutým mydlom a papierovými utierkami.
2. Vedenie evidencie vykonaných servisoch TK, evidenciu toaletných kabín či oplotenia umiestnených vo výkone/prenájme a informovanie nadriadeného o všetkých problémoch spojených s týmito činnosťami.
3. Zavážanie, odvážanie a prevozy toaletných kabín podľa pokynov nadriadeného pracovníka, t. j. nakladanie a skladanie toaletných kabín, ich bezpečné uchytenie k vozidlu a preprava na zákazku alebo zo zákazky.
4. Vykonávanie údržby a drobných opráv na toaletných kabínach a to na kabínach umiestnených ako na stavbách, tak aj na kabínach umiestnených na dvore spoločnosti, umývanie, čistenie a odstraňovanie grafitov či iných nečistôt z toaletných kabín na dvore spoločnosti. V prípade potreby prevádzať i údržbu iných komodít najmä oplotenia, ktorými sa zaoberá spoločnosť.
5. Zavážanie, odvážanie a prevozy ostatného materiálu spoločnosti, t.j. nakladanie a skladanie oplotenia a doplnkových produktov, ich bezpečné uchytenie k vozidlu a preprava na akciu alebo z akcie.
6. Riadna starostlivosť o zverené vozidlo (vodičské oprávnenie typu C podmienkou a E veľkou výhodou).

Ako sanitárny technik ste najdôležitejší stavebný kameň v poskytovaní služieb našou spoločnosťou. Ste priamym spojením spoločnosti TOI TOI & DIXI s našimi zákazníkmi a zároveň garanciou kvality nášho servisu.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: C

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C
  • Skupina C + E

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz C, E výhodou
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
KKV, zdravotná spôsobilosť, psycho testy.
Vodičské oprávnenie typu C podmienkou
Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, bezúhonnosť, slušné a profesionálne vystupovanie

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)