Samostatný referent

06.07.2020 AGROSOLUM, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
Javorová 1683/1
97901

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa; Referent, Samostatný referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 8. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 8. 2020

Dátum pridania ponuky:
2. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Náplň (druh) práce
Spoločnosť AGROSOLUM, s.r.o. so stabilným postavením v oblasti poľnohospodárstva, hľadá kolegyňu do tímu, na voľnú pozíciu samostatný referent, ktorej vieme ponúknuť istotu a dlhodobé zamestnanie.

Miesto výkonu práce: Rimavská Sobota, Jánošíkova 4 (BUSINESS CENRUM)

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaný plat (brutto): dohodou

Termín nástupu: do 31.08.2020

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Zameranie, odbor: ekonomické

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Aktívne používanie: MICROSOFT WORD, EXCELL, OUTLOOK

Očakávame: komunikatívnosť, zodpovednosť, vyššie pracovné nasadenie, dochvíľnosť

Náplň práce: hlásenie štatistických výkazov, výpočet ekonomiky výroby, príprava podkladov pre fakturáciu (odbyt), evidencia rôznych poľnohospodárskych činností, personalistika, správa nájomných a kúpnych zmlúv

Uvítame:
Požadovaná prax: min. 3 roky
Vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo poľnohospodárskeho zamerania

Životopisy, príp. motivačný list, prosím, zasielajte výlučne elektronicky mailom na uvedenú adresu: email do 19.07.2020.

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte na tel. čísle +421 902 592 892.
Termín ukončenia výberového konania: 31.07.2020, resp. do obsadenia pracovného miesta.
Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.
U všetkých dokumentov, zasielaných našej spoločnosti, uvádzajte, prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:

Súhlasím, aby spoločnosť AGROSOLUM, s.r.o. so sídlom Javorová 1683/1, 979 01 Rimavská Sobota spracovával moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov, po dobu 6 mesiacov.
O nás: www.agrosolum.sk

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky