custom-banner

ELEKTROMECHANIK - balenie (Lipt. Hrádok)

03.08.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Liptovský Hrádok
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Elektromechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,60 EUR/hod.
priemerná mesačná mzda 750€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava a rozdelenie materiálu pre finalizáciu a balenie.
- finalizácia a balenie systémov podla pridelenej dokumentácie.
- kontrola elektrotechnických výrobkov a systémov
- mechanická úprava dielov použitých dielov (ak je potrebné podľa dokumentácie).
- práca s pridelenými baliacimi zariadeniami

Iné výhody:

- bez nočných zmien
- s praxou lepšie finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- dvojzmenná prevádzka
- zodpovednosť za dodržiavanie ustanovení, kvality, za zariadenie a plnenie pracovných činností