Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

záhradník na skrátený úväzok / od 5,25€ hodina

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Bratislava
záhradník McDonald´s Rožňavská

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovného záhradníka, ktorý sa bude starať o vzhľad vonkajších priestorov

Ponúkaný plat

910 - 1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

• Základná zložka mzdy je 3,85€/odpracovanú hodinu
+ Príspevok na udržiavanie uniformy je 1,42€/odpracovanú hodinu
+ Príplatok za nočné zmeny 1,30€/odpracovaná hodina
+ Príplatok za sobotu 1,49€/hod.
+ Príplatok za nedeľu 2,99€/hod.
+ Príplatok za nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy
+ Príplatok za sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy
+ Variabilná zložka podľa výkonu až do 100€
+ Bonus – v závislosti na pracovnom výkone
• Zvyšovanie mzdy po skúšobnej dobe, následne po 6. a 12. mesiaci od nástupu v závislosti od výkonu
• Pri skrátených zmluvách sa mzda navyšuje v závislosti od počtu odpracovaných hodín

Benefity a ďalšie výhody

- Zľava na jedlo vo výške 55% a 30% v McCafé
- Zamestnanecká karta s finančnými výhodami v našich reštauráciách a aj u iných externých partnerov na celom Slovensku
- Možnosť kariérneho rastu v jednej z najúspešnejších spoločností na svete
- Bezplatné poskytnutie uniformy
- Motivačné akcie spravidla 1x za mesiac (napr. bowling, divadlo, kino, motokáry a iné.)
- Nápoje zadarmo
- Ovocie, sušienky, čaje zadarmo v dennej miestnosti pre zamestnancov
- Sabbatical – dodatková platená dovolenka v rozsahu 20 dní nad rámec zákona pri pracovnom jubileu
- Príspevok pri narodení dieťaťa 200€
- Príspevok pri uzavretí manželstva 100€
- Nadštandardné platené voľno pri narodení dieťaťa a pri uzavretí manželstva
- Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania
- Finančná odmena pri pracovnom jubileu
- Výplata v stanovenom termíne na osobný účet
- Pravidelné súťaže pre zamestnancov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- spoľahlivosť
- zmysel pre tímovú prácu
- zodpovedný prístup
- dobrú náladu

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.