custom-banner

Si manuálne zručný? Poď vyrábať autosedačky do Voderád pri Trnave s platom až 995,- €! Dopravu alebo ubytovanie ti zabezpečíme zdarma.

03.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Bratislava, okres Dunajská Streda, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Zámky, okres Žilina; Dunajská Streda, Trenčín, Žilina
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná zožka mzdy 765,- € + výkonnostný bonus až 130,- € + prítomnostný bonus až 100,- € = 995,-€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- kompletizácia autosedačiek - obsluha strojov a zariadení - kontrola kvality komponentov a výrobkov

Iné výhody:

- základná mzda 765,- € - výkonnostný bonus až do výšky 130,- € - prítomnostný bonus až do výšky 100,- € - práca v čistej a nehlučnej prevádzke - obsluha moderných strojov a zariadení - zabezpečená DOPRAVA - v prípade potreby zabezpečené UBYTOVANIE - možnosť čerpania ZÁLOH

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis, prípadne nás môžete kontaktovať na tel. čísle +421948343932 . Všetci kandidáti budú kontaktovaní.Za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálnu zručnosť - ochota pracovať v trojzmennej prevádzke - dobrá fyzická kondícia- odolnosť voči stresu