LEKÁR BEZ ŠPECIALIZÁCIE - RÁDIOLÓGIA - NEMOCNICA KOŠICE

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Železničné zdravotníctvo Košice, s.r.o.
Masarykova 9

Pozícia / odvetvie

Zdravotníctvo a farmácia; Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

V našom špecializovanom odborne erudovanom a skúsenom tíme lekárov privítame nového člena ako lekára bez kvalifikácie, ktorý pracuje pod dohľadom a riadi sa pokynmi kvalifikovaného lekára, garanta a primára oddelenia.
zabezpečovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboru, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a ohľadom na práva pacienta;
participácia pri vyšetreniach na pracoviskách - CT, USG
poskytovanie a zabezpečovanie konziliárnej zdravotnej starostlivosti;
vykonávanie odbornej diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v danom odbore;
zabezpečovanie diagnostiky a medikamentóznej liečby pacientov na zverenom oddelení;
riadne vedenie zdravotnej dokumentácie;
efektívne využívanie svojho pracovného času.

Ponúkaný plat

1365 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- prax vítaná

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

- záujem o odborný a osobnostný rast
- zmysel pre zodpovednosť
- schopnosť určiť si priority
- samostatnosť
- flexibilita
- spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno