Montér hydraulických valcov (s praxou)

26.07.2020 RMR Slovensko, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Humenné
Humenné
Osloboditeľov 115
06601
Slovensko, Prešovský kraj, okres Snina, Snina, Strojárenská 4438, 06901

Humenné
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 670 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Mzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky (variabilná zložka 0-300€).
Zabezpečené stravovanie v areáli firmy. Príspevok zamestnávateľa na stravovanie.
Zabezpečené OOPP.
Možnosť práce nadčas a aj počas víkendu.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
670 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
10. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
Montáž hydraulických valcov podľa výkresovej dokumentácie.
Testovanie hydraulických valcov na statickej hydraulickej skúške.
Čítanie a porozumenie výkresovej dokumentácie nevyhnutnosť.
Prax na obdobnej pracovnej pozícii minimálne 3 roky.
Komunikácia s ORK a ostatnými profesiami.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Pre účasť vo výberovom konaní prosím zaslať životopis s priebehom predchádzajúcich zamestnaní.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

RMR Slovensko, s.r.o.
06601 Humenné
Slovensko
Tel: +421905366518