custom-banner

Pracovník zákazníckeho servisu

14.08.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košický kraj; okres Michalovce
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Špedícia, doprava a logistika, Zákaznícka podpora; Administratívny pracovník, Logistik, Sekretárka, Telefonický operátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
850€ brutto/mesiac + 20% prémie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, ktorým je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť, hľadáme Pracovníka zákazníckeho servisu.

Si komunikatívny typ? Rád riešiť veci operatívne? Nemáš problém plynule komunikovať v anglickom alebo nemeckom jazyku? Pošli nám svoj životopis.

Náplň práce:
- priama zodpovednosť za včasné dodržiavanie termínov dodávok hotových výrobkov ku zvereným zákazníkom, okamžité reportovanie ich odchýlok nadriadenému,
- zodpovednosť za pravidelnú komunikáciu so zverenými zákazníkmi , správne prijímanie zákazníckych objednávok do informačného systému (INFOR – LN), ich následné spracovanie a komunikácia na zodpovedné úseky / oddelenia spoločnosti a priamemu nadriadenému,
- obchodné spracovanie reklamácií, vystavovanie faktúr, dobropisov, predaj šrotu, spracovanie materiálovej prirážky,
- spolupráca na tvorbe týždenného výrobného plánu spoločnosti,
- zodpovednosť za včasné informovanie prekážok dodržania výrobného plánu,
- sledovanie potvrdení o objednávkach, upomienkovanie omeškaných dodávok,
- ostatné úlohy súvisiace so sledovaním termínov a administratívne činnosti, zastupovanie v rámci oddelenia.

Iné výhody:

- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- zabezpečený adaptačný proces,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- moderné pracovné prostredie,
- moderné fitness centrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
- letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Fakturácia, Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Skladové hospodárstvo

- prax a skúsenosti na podobnej pozícii min. 2 roky
- vysokoškolské technické, alebo ekonomické vzdelanie
- plynulá znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť
- zodpovedný prístup k práci