LOZORNO - Senior obalový disponent

10.08.2020 In Box Agency, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 - 2000 EUR
1800 – 2000 EUR
– bude upresnené na osobnom pohovore s ohľadom na vašu kvalifikáciu a skúsenosti
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre klienta v Lozorne, spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel aktuálne hľadáme uchádzača na pozíciu Packaging disponent specialist. Hľadáme skúseného človeka s niekoľkoročnou praxou na danej pozícii v odvetví Automotive. Priamy nadriadený tejto pozícii je Logistic Manager.

Pracovná náplň:
– vedenie a odsúhlasovanie konta vratných obalov s dodávateľmi a zákazníkmi
– objednávanie jednorázových obalov pre potreby produkcie
– operatívne riešenie vzniknutých rozdielov – komunikácia s dodávateľmi/zákazníkmi,riešenie reklamácií
– evidencia a riadenie schvaľovania baliacich predpisov s dodávateľmi, zákazníkmi a interne vrámci IAC
– zaškoľovanie na dodržiavanie baliacich predpisov interne v rámci logistiky
– zabezpečenie čistenia a opravy vratných obalov
– plánuje a organizuje dopravu obalového materiálu, minimalizácia nákladov spojených s vratnými obalmi
– kalkulácie potrebného množstva vratných obalov v obehu
– zabezpečenie a kontrola optimálneho množstva vratných obalov na sklade
– inventúra vratných obalov
– návrhy na zlepšenia v obalovom hospodárstve
– je zodpovedný za starostlivosť a údržbu kmeňových dát
– zodpovednosť za vystavovanie logistických reklamácii v systéme SQTS
– pravidelné reportovanie priamemu nadriadenému
– zodpovednosť za dosahovanie výsledkov KPI
– podľa potreby vykonáva i ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve
– kooperuje a podieľa sa na zabezpečení dosiahnutia hospodárskych výsledkov firmy

Iné výhody:

– práca priamo do kmeňového stavu

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na adresu email alebo nás kontaktujte telefonicky našu kontaktnú osobu: Robert Jopek +421 908 63 44 71

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

– predchádzajúca prax na obdobnej pozícii– min 2 roky
– vzdelanie (stredoškolské alebo VŠ)
– znalosť systému MRP
– MS Office (Word, Excel, Outlook)- aktívna úroveň AJ alebo NJ
– hľadáme zodpovedných a skúsených ľudí, ktorí plánujú zostať pracovať dlhodobo
– VP skupiny B
– komunikatívnosť, samostatnosť, tímová práca, kreativita, rozhodnosť, cieľavedomosť a zodpovednosť, ochota neustále sa zlepšovať, odolnosť voči stresu