LOZORNO - Elektrikár na údržbu vo výrobnom závode

10.08.2020 In Box Agency, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Elektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 - 1500 EUR
– od 1300€ – 1500€ / mesiac + 10% prémie – dohodou, bude upresnený počas výberového konania na základe vašej kvalifikácie a predchádzajúcich skúseností
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta aktuálne hľadáme Elektrikára pre prácu na západnom Slovensku. Pracovné úlohy sa vykonávajú na základe požiadaviek priameho nadriadeného.

Hlavnou úlohou na tejto pozícii je:
– práca v elektrikárskej časti oddelenia údržby,
– vykonáva pravidelné servisné prehliadky elektrických častí strojov, podľa pokynov nadriadeného a plánu
– vykonáva opravy a prípadné úpravy na elektrických častiach strojov,
– aktívne sa podieľa na zlepšovaní pracovných postupov
– vykonáva podľa potreby i ďalšie práce podľa pokynov nadriadených v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na adresu email alebo nás kontaktujte telefonicky našu kontaktnú osobu: Ing. Róbert Jopek +421 908 63 44 71

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Vzdelanie: SOU elektrotechnického zamerania
– vyhláška č.74/96 Z .z.,§22,
– prax v údržbe strojov a zariadení

Osobnostné požiadavky: tímová práca, nekonfliktnosť, vysoké pracovne nasadenie.

Ďalšie znalosti:
Vyhl.č.508/2009 Z. z.
SEW –frekvenčne meniče
Prediktívna údržba a preventívna údržba