LOZORNO - Technológ vstrekovania

10.08.2020 In Box Agency, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Technológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 - 1500 EUR
1300 – 1500 EUR
– bude upresnené na osobnom pohovore s ohľadom na vašu kvalifikáciu a skúsenosti
– 10% prémie + prislúchajúce zákonné príplatky (smeny, nočné)…
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre klienta v Lozorne, spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel aktuálne hľadáme viacerých zamestnancov na pozíciu Technológ vstrekovania plastov na vstrekolisoch. Ide o vstrekovanie plastov (NIE PENA). Pracuje sa v 3 smennej prevádzke.

Pracovná náplň:
– vedenie a koordinácia meničov foriem
– zodpovednosť za výber a spúšťanie programov na 3 osých robotoch Sepro, Cransmafra
– vizuálna kontrola foriem, vstrekolisov a výroby
– čítať štítky a výkresovú dokumentáciu a identifikovať náhradné diely (aj v angličtine)
– pracovať v troj – štvorzmennej prevádzke

Iné výhody:

– práca priamo do kmeňového stavu,
– zabezpečená doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria,
– zabezpečené ubytovanie
– 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
– príplatky za poobedné smeny nad rámec zákona,
– práca v sviatok 150% prípatok,
– príspevok do tretieho piliera

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na adresu email alebo nás kontaktujte telefonicky našu kontaktnú osobu: Robert Jopek +421 908 63 44 71

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie

– predchádzajúca prax na obdobnej pozícii aspoň 3 roky – s nastavovaním vstrekolisov (idealne Kraus mafei)
– ochota pracovať na smeny
– základy práce s PC
– základy AJ (schopnosť čítať informácie na štítkoch…)
– hľadáme zodpovedných a skúsených ľudí, ktorí plánujú zostať pracovať dlhodobo