Výrobný technik LED osvetlenia

30.07.2020 LEDeco solution, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Sladkovicova 37/a
97405

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Termín nástupu do práce: 2. 9. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Začlenenie do tímu rodinnej firmy s priateľskou atmosférou a celosvetovými aktivitami.
- Pravidelné výkonnostné odmeny
- Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých a inovatívnych realizáciách, výstavách a exhibíciách osvetlenia pomocou LED a optických vlákien doma ako aj v zahraničí.
- Participácia na teambuildingových aktivitách.
- Flexibilná pracovná doba.
- Kreatívne schopnosti a predstavivosť vítané.
- Priestor pre sebarealizáciu i v ďalších oblastiach spoločnosti.
- Pracovný pomer môže byť aj formou skráteného úväzku či na živnosť.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
650 € za mesiac

Dátum nástupu:
2. 9. 2020

Dátum pridania ponuky:
1. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
1. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Elektrotechnika

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Záujemcov prosíme zasielať štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu email, do predmetu správy uveďte "Technik na výrobu a montáž osvetlenia". K životopisu prosíme priložiť aj motivačný list, prečo máte záujem pracovať pre našu spoločnosť a súhrn praktických skúseností, ktoré ponúkate.

Kontaktovať budeme LEN vybraných uchádzačov.

Náplň (druh) práce
Náš tím šikovných technikov rozširujeme o ďalšieho skvelého výrobného technika zameraného na výrobu LED osvetlenia a svetelných produktov. Musíš mať elektrotechnické vzdelanie alebo iné odborné vzdelanie (mechatronik, mikroelektronik, svetelný technik atď.), platné oprávnenie na el. činnosť a byť zručný aj v iných manuálnych oboroch. Náplň práce:
- zapájanie el. zariadení, mikropájkovanie a práca s 12, 24VDC a prúdovými zariadeniami
- opracovanie rôznych materiálov ako hliníkoplast, sadrokartón, kov atď. (v motivačnom liste uveďte prosím Vaše skúsenosti a zručnosti)
- práca s optickými vláknami a LED zdrojmi
- príležitostné výjazdy za inštaláciou a montážou osvetlenia v rámci SR/ČR
- technické čítanie výrobnej prípravy v Autocad

Ak máš záujem byť rozvíjaný aj do náročnejších aplikácií ako je CNC plánovanie, CNC obsluha, príprava výrobnej dokumentácie v Autocad, príprava a vývoj plošných spojov či v inej odbornej prác, ponúkame ti aj túto príležitosť. Je tu priestor aj pre vybudovanie sa na projektového výrobného manažéra, ak máš chuť, vedomosti a nasadenie.

Pracujeme s náročnými klientmi a preto požadujeme 100% vykonanú prácu za všetkých situácií, maximálnu efektivitu a profesionálne vykonanú prácu od počiatočného návrhu až po konečnú úpravu - toto musí byť vlastnosť, ktorú máš, neučíme ju.

Sme jedna z najpokrokovejších a najdynamickejších spoločností, kde sa náplň a priority dynamicky menia podľa požiadaviek klientov a preto hľadáme zamestnanca, ktorý má pozitívny postoj k práci v neštandardnom pracovnom prostredí. Pracovný pomer môže byť aj formou skráteného úväzku či na živnosť a fajčenie nám je cudzie.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 17:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Špeciálne technické odbory
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • AutoCAD - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Požadujeme:
- technickú zručnosť a znalosť technických postupov pri výrobe a opracovávaní materiálov (nielen teoreticky)
- vysokú efektívnosť, kreativitu a zmysel pre zodpovednosť za vlastnú prácu (100% finálne výrobné prevedenie a v požadovanom termíne musia byť samozrejmosťou pri každom produkte!)
- profesionálne vystupovanie a reprezentácia spoločnosti na projektových realizáciách i mimo nich
- technické kreslenie - aspoň čítanie

Výhodou avšak nie podmienkou:
- princíp a znalosť návrhu jednoduchých elektronických obvodov, mikropájkovanie, návrh schém, elektronických systémov alebo plošných spojov
- technické vzdelanie Autocad a i.
- znalosť digitálnych riadiacich systémov DMX prípadne DALI
- skúsenosti s LED technikou
- záľuba v plánovaní a dodržiavaní úloh, time-manažment, atď.

- flexibilita
- všestranná zručnosť s opracovaním materiálov
- schopnosť rozmýšľať a pracovať samostatne
- tímová práca a pozitívny prístup k práci za všetkých podmienok

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

LEDeco solution, s.r.o.
Sládkovičova 37/A
97405 Banská Bystrica
Slovensko