Kozmetička

01.07.2020 WELLNESS s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Patince
okres Komárno
Typ pracovnej ponuky: Kozmetička
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Pohyblivá odmena podľa výkonov. Provízia z predaja kozmetických výrobkov.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Zodpovednosť za bezproblémový a bezporuchový chod strediska
- Komplexná starostlivosť o klientov
- Odborné poradenstvo pre hostí
- Práca s luxusnou kozmetikou a jej predaj
- Dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných predpisov

Iné výhody:

Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti. Možnosť ubytovania. Výmenné pobyty v hoteloch na Slovensku. Zamestnanecká strava. Využívanie wellness aj pre rodinných príslušníkov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Vzdelanie v odbore zdravotníctvo a kozmetika.