Masérka, masér

12.08.2020 WELLNESS s.r.o.
Miesto práce: Patince
Komárno
Typ pracovnej ponuky: Fyzioterapeut, masér
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Základná mzda plus odmeny podľa výkonov. Podiel na vykonaných masážach.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ručné masírovanie celého tela - najmä svalov, pokožky, kĺbov a chrbtice.
Vykonávanie masáži podľa aktuálnej ponuky, podávanie klasických, čiastočných masáži a ďalších špeciálnych druhov masážnych techník, ako relaxačná čokoládová masáž, relaxačná masáž chodidiel, masáž lávovými kameňmi.

Iné výhody:

Zabezpečenie ubytovania v areáli. Stravovanie na hoteli. Pitný režim. Možnosť využívania wellness centra aj pre rodinných príslušníkov. Práca v renomovanej firme.

Informácie pre uchádzača:

Pracovná doba 9,00 - 21,00. Práca na zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Masérsky kurz alebo zdravotnícka škola.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Wellness Hotel 4*

Oblasť pôsobenia:

Hotelové a podobné ubytovanie

Adresa:

WELLNESS s.r.o.
Patince 431
Patince
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Branislav Rybárik
Patince 431, Patince, 946 39, Slovenská republika
Tel: 0918908776