Operátor/ka ve výrobě

01.07.2020 Strojpex personal s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Tachov
Plzeňský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 18000 - 25000 CZK
Termín nástupu do práce: od 3.7.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor/ka výroby Nová Hospoda-Tachov

Jedná se o 3 směnný provoz mzda od 100-120kč/ hod. netto ( po zapracování možnost navýšení) + ubytování zdarma.

Doprava zajištěna z Tachova, Stříbra, Plzně, Mariánských Lázní a Horšovský Týn.

Jedná se o výrobu textilních komponentů pro automobilový průmysl.
Práce je vhodná pro muže i ženy.

Tel: +420 777 036 277

Iné výhody:

Doprava zajištěna zdarma z Tachova, Stříbra, Plzně, Mariánských Lázní a Horšovský Týn.
Možnost ubytování zdarma.
Možnost týdenních záloh.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie