custom-banner

Prijmeme skladníkov na VZV - plat až 1100€ + Stravné lístky

11.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Vráble
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 735€ základná zložka + 175€ motivačná + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 3,83 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príjem, skladovanie a výdaj materiálov a výrobkov
- obsluha motorových, plynových alebo elektrických vozíkov (VZV)
- obsluha ručných manipulačných vozíkov so samostatným pohonom, žeriav
- prisúvanie nepoškodených a čistých paliet do výrobného procesu, separácia poškodených paliet

Iné výhody:

- motivačná odmena až do výšky 175€
- práca v stabilnej spoločnosti
- príplatky za prácu v noci
- príplatky za prácu cez víkendy
- príplatky za prácu cez sviatky
- rizikový príplatok 0,60€/hod (v závislosti od pracovnej pozície)
- benefit čerpania záloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie