Predavač/ka

06.08.2020 PIVNÁ POHOTOVOSŤ, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš
1. mája 4267
03101

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- práca v malej, rodinnej, úspešnej a stabilnej spoločnosti
- pravidelné odborné vzdelávanie
- finančné ohodnotenie priamo odzrkadľujúce Váš pracovný výkon bez ohraničenia

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
750 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
1. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
1. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Do tímu našej predajne pod značkou DRINK ŠOP, ktorá sa zaoberá predajom piva, vín, liehovín a súčasne obchoduje aj doplnkový sortiment so zameraním na konečného zákazníka maloobchod a firemných zákazníkov veľkoobchod, hľadáme 1 predajcu. Hľadáme človeka, ktorý je empatický, pozitívny a vie identifikovať potreby svojho zákazníka.

Vašou náplňou práce bude:
• Pre našich zákazníkov budete vy tvárou našej spoločnosti. Preto je dôležité pracovať na maximálnej spokojnosti zákazníka.
• Na vás bude, ako bude naša predajňa pôsobiť na zákazníka a preto je dôležité, aby sa zákazník pri vstupe do predajne cítil komfortne a rád sa k nám vracal – očakávame, že Vám zverená predajňa bude vždy dokonale čistá, sortiment bohatý a v regáloch pekne usporiadaný.
• Vďaka Vám nájdu naši zákazníci v predajni DRINK ŠOP vždy to, čo u nás hľadajú.
• Zákazníkom budete pomáhať pri výbere produktov, čo znamená, že je dôležité, aby ste dokonale poznali Vami predávaný tovar, s čím Vám na začiatku radi pomôžeme odbornými školeniami.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 21:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- empatia, samostatnosť a zodpovednosť v práci
- prozákaznícka orientácia
- predajné, vyjednávacie a prezentačné zručnosti
- cieľavedomosť, vytrvalosť a orientácia na výsledok a plnenie stanovených cieľov
- tímový hráč