Predajca - obchodno technický referent

09.08.2020 BELUMI PUMPY s.r.o.
Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Nitra; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodník, predajca, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Po skúšobnej dobe variabilná zložka mzdy závislá od predaja.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- predajná činnosť spojená s poradenstvom v oblasti čerpadiel, vodárenského, inštalačného, kúrenárskeho, priemyselného a záhradkárskeho tovaru,
- predaj koncovým spotrebiteľom cez pult
- administratívna práca za PC, vybavovanie telefonátov a mailov
- styk so zákazníkmi - osobný, telefonický, mailový
- regionálna starostlivosť o zákazníkov
- konzultácia ponúk s odborným pracovníkom firmy

Iné výhody:

- stabilná práca a mladý kolektív
- stravné lístky nad rámec zákona
- pracovné oblečenie
- firemné akcie, teambuildingy
- zamestnanecké zľavy
- príspevok na kultúrne podujatia
- možnosť kariérneho rastu

Uchádzač by mal byť technicky zdatný. Výhodou je prax, skúsenosť s predajom cez maloobchodný pult, poznatky s čerpacou technikou, inštalačným vodným a kúrenárskym materiálom a záhradkárskymi potrebami.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Pokladňa

Informačná, matematická a technická gramotnosť.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Čerpacia a vykurovacia technika

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami

Adresa:

BELUMI PUMPY s.r.o.
Vinohrady 10
Nové Zámky
Slovenská republika
www.belumi.sk

Kontaktné údaje:

Zuzana Gajdošová
Vinohrady 10, Nové Zámky, 940 67, Slovenská republika
Tel: +421905978274