Máš prax ako Obchodný zástupca z oblasti technického obchodu? Daj nám o sebe vedieť (Ref. č.: PR/022699)

08.08.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovenská republika
Typ pracovnej ponuky: Obchod, Strojárstvo, technika a rozvoj, Vrcholový manažment; Key account manager, Obchodný manažér, Obchodný referent, Obchodný zástupca, Technický pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1100 eur (brutto) fix +vario
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Udržiavanie obchodu so stálymi zákazníkmi a vyhľadávanie nových
- Zodpovednosť za prípravu cenových ponúk
- Osobné návštevy u zákazníkov
- Nevyhnutné cestovanie v rámci celého Slovenska

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

- Prax z oblasti technického obchodu
- MS Office - užívateľ
- Vodičský preukaz sk. B
- Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka- výhodou
- Flexibilita a ochota cestovať po celom Slovensku