custom-banner

Práca pre zručných operátorov výroby na montáži v automobilke so mzdou až 1 150€! Ubytovanie alebo doprava - zabezpečené

03.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Trnavský kraj; Šaľa, Trnava; Galanta, Hlohovec, Leopoldov, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Rimavská Sobota, Senica
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + 60-120€ príplatok za prácu v noci + individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185€ od 2. odpracovaného mesiaca
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž

Výrobný pracovník na montáži sa zúčastňuje poslednej fázy výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla: mechanické a elektrické vybavenie. Z montáže odchádzajú hotové vozidlá.
Práca na montáži je fyzicky náročná a preto je požadovaná prax vo výrobe, na montáži, vytrvalosť a ochota pracovať.

Iné výhody:

- od 2.odpracovaného mesiaca individuálna výkonnostná prémia 100€ až 185€
- príplatky za prácu v noci
- príplatky za prácu nadčas
- príplatky za prácu počas sviatkov
- benefit čerpania záloh
- možnosť ubytovania priamo v Trnave (110€/mesiac)
- doprava zabezpečená zo širšieho okolia

- zabezpečená teplá strava a celoročný pitný režim
- možnosť kariérneho postupu v závislosti od šikovnosti a skúseností

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím reagujte na tento inzerát odoslaním svojho životopisu, prípadne volajte na telefónne číslo +421948942345 - za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- prax v automobilovom priemysle veľkou výhodou
- manuálna zručnosť
- chuť a ochota pracovať na 3 zmeny
- pozitívny prístup
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť počúvať, spolupracovať a byť samostatný
- zmysel pre detail
- dobrý zdravotný stav