custom-banner

OPERÁTOR VÝROBY pre automobilový priemysel - Vráble! Mzda až 1 040€ !!!

03.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Levice, Zlaté Moravce; Nitra, Šurany, Vráble
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Zámočník, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 650€ + 135€ osobný príplatok + všetky zákonné príplatky + stravné = 1 040€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

práca na tri, alebo štyri zmeny vo Vrábľoch
práca na oddeleniach ako lisovňa, zvarovňa, bodovňa
práca podľa zadaní
kompletizácia, búsenie dielov
následná kontrola dielov
čistenie dielov

Iné výhody:

- prémie, zákonné príplatky a iné
- stravné lístky
- práca na TPP
- možnosť záloh
- možnosť nadčasov
- stabilná práca aj počas neistých časov

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím reagujte na inzerát odoslaním životopisu, prípadne volajte na telefónne číslo +421948942345. Za prejavený záujem ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

práca vhodnejšia pre mužov
ochota pracovať v troch či štyroch zmenách
zručnosť
skúsenosti s prácou vo výrobe sú výhodou