custom-banner

Automobilka v Trnave hľadá skúsených operátorov na montáž. Plat až 1150€ + zabezpečená doprava alebo ubytovanie. Nástup možný IHNEĎ!!!

03.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj; okres Hlohovec, okres Kežmarok, okres Poprad, Ružomberok, okres Senica
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba; Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + príplatok za nočnú prácu (60€-120€) + od 2. odpracovaného mesiaca individuálna osobnostná prémia až do výšky 185€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž:- obsluha montážnych liniek- montáž jednotlivých dielov (svetlá, prevodovka, kolesá, ...)- skrutkovanie, nitovanie, lepenie Lakovňa:- príprava karosérie na lakovanie- nanášanie chemických látok a následné dokončenie lakovacieho procesu karosérie- vizuálna kontrola a odstraňovanie chyby laku na karosérii- spôsob nanášania laku je ekologický, využívajú sa len vodou riediteľné farby

Iné výhody:

- od 2.odpracovaného mesiaca individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185€- príplatky za prácu v noci 60€ - 120€- príplatky za prácu nadčas- príplatky za prácu počas víkendov, sviatkov- zabezpečená teplá strava v jedálni a celoročný pitný režim- možnosť kariérneho rastu- doprava zabezpečená zo širokého okolia- možnosť ubytovania - benefit čerpania záloh

Životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosím posielajte na uvedený email, prípadne volajte na tel. číslo 0948 193 824.Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- prax na oddelení lakovne alebo montáže- prax v automobilovom priemysle výhodou- manuálna zručnosť- chuť a ochota pracovať na 3 zmeny- zodpovednosť a spoľahlivosť- dobrý zdravotný stav (dobrý zrak)