Operátor výroby v Leviciach - pre ženy, mužov, páry - ubytovanie zabezpečené!

23.10.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Miesto výkonu práce Levice
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Základná brutto mzda 650 €/mesačne
Výkonnostný bonus: do 100 €+ ostatné príplatky podla zákonníka práce
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba interiérového obloženia a plastových komponentov pre automobilový priemysel pomocou strojov.

Iné výhody:

3 zmenná prevádzka
Ubytovanie zabezpečené zdarma v Leviciach
Stravovanie v závodnej jedálni :príspevok zamestnanec : 1,24 €
Gastrolístky : za nadčas a nočnú zmenu v hodnote 3,84 €

Informácie pre uchádzača:

Neváhajte a kontaktujte nás na email alebo 0911337826

V reakcii prosím uveďte Vaše telefónne číslo!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
manuálnu zručnosť
precíznosť
ochotu pracovať v trojzmennej prevádzke
samostatnosť
predchádzajúce skúsenosti vo výrobe