Opäť naberáme, neváhajte! Operátor výroby v Trnavskom kraji!

02.08.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Miesto výkonu práce Holíč
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 EUR
735 EUR/mesiac
Možnosť zárobku až 1065 € € Základná zložka mzdy 735 € mesačne btt + bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vyrábajú sa:
stredové konzoly
palubové dosky
lakťové opierky
výplne dverí

Práca zahŕňa:
nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre výrobu
vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky, jej orezávanie a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby
obsluha strojov
zabezpečovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly kvality materiálu a práce
vytváranie sprievodných listov a inej evidencie

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
možnosť kariérneho rastu
možnosť dostávania záloh
zabezpečené ubytovanie (zamestnanec si hradí 70 €)
starostlivosť koordinátora
práca na 8 h prac. zmeny (ranné, poobedné, nočné)

Informácie pre uchádzača:

Neváhajte a kontaktujte nás na email alebo 0911337826

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
manuálnu zručnosť
precíznosť
ochotu pracovať v trojzmennej prevádzke
samostatnosť
predchádzajúce skúsenosti vo výrobe