custom-banner

IT analytik-programátor s praxou v programovaní tlače v prostredí Microsoft

15.08.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj, Nitriansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; IT analytik, Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
2000€ brutto/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho tímu aktívne hľadáme programátora-analytika, ktorý má reálne skúsenosti s centralizovaným posielaním a spracovaním veľkého množstva dát, rádovo v GB, ktoré smerujú na veľké množstvo sieťových tlačiarní.
Tvojou hlavnou úlohou bude generovanie pdf súborov a ich priama centrálna tlač na tlačiarne Konica-Minolta v prostredí Microsoft.
Vhodný kandidát môže pracovať na TPP alebo formou živnosti.
Znalosť Anglického jazyka je výhodou, nie podmienkou.
Možnosť pracovať z domu.

Iné výhody:

- Homeoffice
- Interné benefity
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Vhodné pre absolventov: Nie

- 1.ročná prax v programovaní tlače v Microsoft prostredí
- schopnosť riešiť problémy
- dobré komunikačné a prezentačné schopnosti