custom-banner

Využi voľné víkendy a zarábaj až 798€!! Zabezpečená doprava zo širokého okolia / ubytovanie priamo v Trnave.

03.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj; Bratislava, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Nové Mesto nad Váhom, Senec
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): základná zložka mzdy 431€ + príplatok za nočnú zmenu 66€ + príplatok za prácu cez víkend 207€ + osobnostná prémia až 94€ = 798€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž:
- obsluha montážnych liniek
- montáž jednotlivých dielov (svetlá, prevodovka, kolesá, ...)
- skrutkovanie, nitovanie, lepenie

Iné výhody:

- Práca len v sobotu a nedeľu
- Možnosť ubytovania priamo v Trnave
- Zabezpečená teplá strava + celoročný pitný režim
- Možnosť čerpania záloh
- Možnosť kariérneho postupu

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis na adresu email ,príp.volajte na tel.číslo 0948 193 824. Všetci uchádzači budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- Manuálna zručnosť
- Ochota učiť sa moderným výrobným technológiám v automobilovom priemysle
- Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- Dobrý zdravotný stav
- Dochvíľnosť + zodpovednosť za vykonávanú prácu