Pomocný vychovávateľ v CDR Rimavská Sobota

16.07.2020 Centrum pre deti a rodiny Rimavská Sobota

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
Cukrovarská 127/17
97901

Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo; Vychovávateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): 692 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Odmeňovanie podľa základnej stupnice platových taríf v zmysle zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zaradení do platového stupňa podľa započítanej praxe v rozmedzí od 692,00 do 830,50 € + príplatky za soboty, nedele, nočné zmeny, sviatky a zmennosť
+ hradené ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
692 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
30. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a športSociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:16. 7. 2020Informácie pre záujemcu:VK 16.07.2020 o 9:00 hod na riaditeľstve CDR Rimavská Sobota, Cukrovarská 127/17
Na výberové konanie sa nebude osobitne pozývať, všetci účastníci, ktorí si podali prihlášku do 15.7.2020 sú na výberové konanie týmto oficiálne pozvaní.
Všetky podrobnejšie informácie nájdete na našej web- stránke www.ddriso.sk

Náplň (druh) práce
Poskytovanie starostlivosti deťom a plnoletým osobám na základe plánov v zariadeniach sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately. pomocná práca pri zabezpečení náhradnej starostlivosti o deti, mládež najmä fyzická starostlivosť o deti, upevňovanie hygienických návykov, skvalitňovanie spoločenského správania detí, mládeže, vykonávanie pomocných prác pri realizácii výchovno- vzdelávacieho procesu, sledovanie zdravotného stavu a výchovy, dohľad v noci v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately. Organizačné a ekonomické zabezpečenie prevádzky samostatnej výchovnej skupiny,

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce

Cudzie jazyky:
  • maďarský - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna

Ďalšie požiadavky:

zvládanie náročných záťažových pracovných situácií, nevyhnutná tímová práca, pracovať s heterogénnymi skupinami detí- vekovo, mentálne, osobnostne aj s rôznymi postihnutiami, uplatňovanie prvkov rodinnej výchovy pri výkone všetkých domácich a pomocných prác, samostatnosť

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť