custom-banner

Víkendová zmena na oddelení montáže v trnavskej automobilke- Mzda až 755 € Brutto ! Dopravu + ubytovanie ti zabezpečíme

05.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: okres Malacky, okres Nitra, okres Pezinok, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 431€ základná mzda + príplatok za nočnú zmenu 66€ + príplatok za prácu cez víkend 207€ = 704 € Btto./ od 2.odprac.mesiaca 431€ + príplatok za nočnú zmenu 66 € + príplatok za prácu cez víkend 207€ + individuálna prémia 51€ = 755 € Btto.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponuka práce v celosvetovo úspešnej automobilovej spoločnosti so sídlom v Trnave.
Obsadzované oddelenia:
Montáž:
- obsluha montážnych liniek
- montáž jednotlivých dielov( svetlá, prevodovka, kolesá)
- skrutkovanie, nitovanie, lepenie

Iné výhody:

- Zabezpečená teplá strava+ celoročný pitný režim
- Možnosť čerpania záloh po odpracovaní min. 2 týždňov
- Možnosť kariérneho postupu na kvalifikované pozície
- 13. plat vyplácaný raz ročne v Júni
- Možnosť ubytovania priamo v Trnava( prvý mesiac zdarma/ od 2 mesiaca 109 €)

Životopis a súhlas o spracovaní osobných údajov prosím pošlite na uvedený email.Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.Kontaktná osoba: Jozef Boldiš. Tel. kontakt: 0948 940 307. Email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- predošlá prax na montáži výhodou ale nie podmienkou
- manuálna zručnosť
- dochvíľnosť
- zodpovednosť za výkon práce
- dobrý zdravotný stav a dobrý zrak
- fyzická zdatnosť